Dodržujeme školní tradice. Jednou z nich je i ukončení školního roku v tělocvičně naší školy. Dnes žáci převzali svá vysvědčení a ti nejlepší ze tříd také věcný dar. Deváťáci se rozloučili se školou, učiteli i spolužáky. Ředitelka školy Mgr. Zdeňka Hradilová popřála všem dětem krásné a pohodové prázdniny a zaměstnancům
Více
